انواع کرکره برقی پارکینگ

نویسنده:مدیر سایت

کرکره برقی برای امنیت بیش تر و جلوگیری از ورود افراد ناشناخته بسیار مناسب میباشد ، به طرزی که میتوان از امنیت آن به طور کامل اطمینان حاصل کرد زیرا میزان زمانی که درب پارکینک پس از خروج شما بسته میشود از زمانی که درب های اتوماتیک بازویی صرف میکنند بسیار کمتر میباشد ، همچنین کرکره های برقی به دلیل استفاده از موتور های چرخشی به جای استفاده از بازو ها الکتریکی از دوام بسیار بیشتری برخوردار خواهند بود.

کرکره برقی پارکینگ

نوع های کرکره برقی

نویسنده:مدیر سایت

به غیر از کرکره برقی پارکینگی ، کرکره برقی سکشنال ، پنجره ، پلی کربنات ، آلمینیومی ، فولادی ، گالوانیزه فوم دار ، شفاف ، صوتی و پارکینگی وجود دارند اما نوعی که در پارکینگ استفاده میشود ، کرکره برقی پارکینگی میباشد.

نوع های کرکره برقی

انواع درب پارکینگ

نویسنده:مدیر سایت

استفاده از درب های اتوماتیک امروزه در سراسر جهان به شدت افزایش یافته است و کشور ما نیز از این قاعد مستثی نبوده است . درب های اتوماتیک انواع مختلف و کاربرد های متفاوتی دارند. یکی از این نوع درب ها، درب اتوماتیک پارکینگ است .

انواع درب پارکینگ

درب سکشنال

نویسنده:مدیر سایت

درب سکشنال یا درب زیرسقفی مناسب برای پارکینگ هایی با تردد بسیار بالا می باشند.درب سکشنال توسط فنرهای بالانس بسیار قوی، فشار اضافی را کم می کند و وزن اصلی پانل های درب سکشنال را به تعادل می رساند. در کنار انتخاب یک سیستم اتوماسیون خوب و استاندارد روز اروپا و امریکا(موتور کشنده)، می توان در تردد بسیار بالا از موتور کشنده برای درب سکشنال استفاده کرد.

درب سکشنال

دوربین مداربسته ضد آب

نویسنده:مدیر سایت

یکی از بهترین دوربین‌های مدار بسته ضد آب که در این قسمت برای شما معرفی می‌کنیم دوربین مدار بسته Nest Cam می‌باشد. این دوربین مدار بسته کاملا در برابر آب مقاوم است و شما به راحتی می‌توانید از این دوربین در محیط‌های بیرون از خانه استفاده کنید. یکی از معایبی که این دوربین مدار بسته دارد این است که برای دسترسی به همه ویژگی‌های این دوربین مدار بسته باید هر ماه هزینه‌ای را پرداخت کنید.

دوربین مداربسته ضد آب

انواع جک پارکینگ

نویسنده:مدیر سایت

در مجتع های مسکونی، تجاری، اداری و سازمان های دولتی این روزها به علت سهولت در استفاده، افزایش امنیت مکان و افزایش طول عمر درب، از درب اتوماتیک پارکینگی بسیار استفاده می شود. درب پارکینگ اتوماسیون توسط کمپانی های بسیاری ارائه می گردد و البته دارای ملحقاتی مانند تیغه، موتور درب است.

انواع جک پارکینگ